Letecké video a Letecké fotografie

Pravděpodobně nejrozšířenejší způsob využití dronů je pořizování videa a fotografií.

 

Letecké záběry pro klip KICK THE WAVES - produktové video

Naše originální letecké záběry zvednou vaše zákazníky a diváky ze židlí. Dodáme vašemu marketingu to nejdůležitější – správnou dávku adrenalinu a emocí, které se prodávají! S našimi leteckými snímky pro vás bude snadné přilákat zájemce, probudit v nich emoce a zákazníky přeměnit ve vaše fanoušky. S našimi bezpilotními letouny můžete snadno a spolehlivě monitorovat výškové budovy a části objektů, kam se nedostane ani horolezec, natož  tak živý fotograf nebo filmař.

Spolupracujeme s řadou filmařů, kteří díky možnostem naší techniky vyplňují mezery filmových jeřábů a tak podobně. Naše technika je schopná se dostat téměř do jakéhokoliv terénu a vzlétnout během několika málo okamžiků.

 


Letecké snímky 

Díky naší technologii jsme schopni vám nabídnout unikátní letecké snímky z nejrůznějších prostředí. Můžeme létat až do výšky tři sta metrů nad zemským povrchem v jakémkoli terénu. Již řadu let se zabýváme produkcí leteckých fotografií a leteckých videomateriálů. Disponujeme bohatými zkušenostmi, které jsme připraveni promítnout do vašeho projektu! Rádi vám také poradíme s kompozicí a dalšími aspekty tak, aby byl váš snímek maximálně okouzlující!


Letecké video

 


Natácení leteckých záběrů v Jesenické krajině plné vodopádů :)

Naše kamera je usazena ve tříosém stabilizovaném držáku. Díky tomuto zařízení jsou pořizované záběry stabilní a dosahují vysoké kvality. Kameraman, který ovládá závěs kamery, má kromě “real-time” náhledu také možnost s kamerou otáčet ve všech třech osách, a to bez ohledu na to, jakým směrem míří stroj nebo letí pilot stroje.