Focení pro Domov Seniorů v Komárově

Tvorba, jako taková, nás velmi baví a dvojnásobné potěšení nám přináší práce, u které vidíme nějaký další “skrytý” význam, což se nám stalo při tvorbě videa, pro DS Komárov, ve kterém najdou domovy senioři z širokého okolí. Každý bude jednou starý, čeká nás to všechny, bez ohledu na to, jestli chceme nebo ne. Je hezké, že vznikají zařízení s pečovatelskou službou..

Read More

Naše technika - díl 3. - DJI MATRICE M600

V srpnu se naše letecká technika rozrostla o další kousek. Vlastníme tak jednu z nejvýkonějších hexakoptér, od společnosti DJI, na trhu. Disponuje řídící jednotkou A3, přizpůsobující parametry dronu v závislosti na přidané zátěži. Technologie lightbridge2 se postará o přenos obrazu v HD kvalitě do vzdálenosti 5 km.

Read More

DRONY - LÉTAJÍCÍ ÚCHYLOVÉ NEBO UŽITEČNÍ POMOCNÍCI?

Určitě jste si někdy říkali, co jsou ty zvláštní malé objekty létající nad vašimi hlavami uprostřed města nebo v přírodě. „Šmíruje nás někdo?“, muselo se honit v hlavách většiny z vás, kteří jste nic podobného dříve neviděli. A věděli jste, že jejich hlavním záměrem nemusí být vás vyfotit či natočit v plavkách na zahradě? Můžu vás ujistit, že jejich úmysly jsou nevinné, a tak je nemusíte považovat za „létající úchyly“, drony mohou být v mnoha věcech pro obyčejné smrtelníky velice užitečnými pomocníky.

Read More